Your search results

Proč spolupracovat právě s námi?

 
Proč spolupracovat právě s námi?
 

Realitní kancelář Luxent působí na trhu úspěšně již od roku 2008 a zaměřuje se zejména na luxusní nemovitosti a to rezidenční i komerční. S rostoucí poptávkou po komerčních nemovitostech a se stále větším rozsahem našeho portfolia jsme se proto rozhodli věnovat komerčním nemovitostem zvláštní místo a vlastní prostor, kde si můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější prostory pro Vaši společnost.

Nabídka je opravdu široká, naleznete u nás především kanceláře, obchodní prostory, komerční pozemky, ale také nové developerské projekty, a to především v Praze a blízkém okolí.

V současnosti mezi naše obchodní partnery patří společnosti, jako např.: AFI EUROPE Czech Republic, PASSERINVEST Group, CRESTYL Group, Erste Group Immorent ČR, CPI Property Group, AXA Czech Republic & Slovakia, SKANSKA, PSN a mnoho dalších. Tito a další naši významní obchodní partneři se v současné době zabývají výstavbou a pronájmem komerčních jednotek. Našim cílem je být jim nápomocni při získání kvalitních a dlouhodobých nájemců.

Čím jsme přínosem pro naše partnery a klienty?

Především jde o osobní a citlivý přístup k oběma stranám. Známe požadavky jak partnera, tak i klienta, pečlivě vyhodnocujeme jejich potřeby a dobře se orientujeme v celém procesu prodeje či pronájmu. Klient v nás má pevnou oporu při jednání s developerem, ať už jde o výši nájmu, dobu nájmu, rent free, či jiné benefity které developer ne vždy automaticky nabízí. Developer či partner má díky nám garanci kvalitního a spolehlivého nájemce. Pomůžeme vyjednat ty nejlepší možné podmínky a zajistíme, aby byly obě strany spokojené i přes ústupky, které musí během vyjednávání učinit.

Naším cílem je, aby obchod proběhl k naprosté spokojenosti a co nejlépe pro všechny zúčastněné. Neváhejte se na nás obrátit, rádi se Vám budeme věnovat.

Sdílet