Pronájem kancelářských jednotek v projektu Dynamica, 280-2.625 m², Praha 5 - Jinonice

O projektu

Nabízíme k pronájmu kancelářské jednotky v nové moderní a nadčasové administrativní budově třídy A, v novém projektu u stanice metra Jinonice - Dynamica Waltrovka. Projekt nabízí nejvyšší možný standard daný typem použitých materiálů, kvalitou zpracování veškerých interiérových prvků a využitím nejefektivnějších technologií s dopadem na úspornost a ekologičnost provozu. Projekt získal zelenou před-certifikaci ve stupni LEED Gold.

Budova je navržena maximálně efektivně tak, aby bylo možné připravit pro každého individuálního nájemce tyto prostory přesně podle jeho požadavků, ať už ve formě otevřených kanceláří nebo naopak v podobě samostatných oddělených jednotek. Půdorys typického patra je velice efektivní s možností dělení prostor na menší jednotky a umožňuje realizovat poslední trendy v oblasti uspořádání kanceláří a požadavků na integraci mimopracovních a relaxačních zón.

Tyto prostory lze uspořádat dle požadavků klientů a maximálně se přizpůsobit jejich firemní kultuře a stylu práce.

Vybavení proto zahrnuje:
- Sprinklery
- Centrální ventilační systém s přívodem čerstvého vzduchu 36 m3/hod/pracovní místo
- Vytápění konvektory
- Otevíratelná okna
- Výška stropů 3 m
- Datovými přípojkami
- Velkoformátová podlaží o velikosti až 2.750 m² na patro
- Snížené podhledy s integrovaným LED moderním osvětlením

V budově jsou vyhrazené prostory pro obchodní jednotky, tak aby byla zajištěná dostatečná občanská vybavenost pro uživatele kancelářských prostor a obyvatel rezidenčních objektů. Spektrum obchodů a služeb může tvořit například supermarket, restaurace, kavárny, lékárna, květinářství, čistírna a další.

Budova je dále vybavena:
- Parkování v garážích
- 6 osobních vysokorychlostních výtahů a 1 samostatný výtah mezi garážemi a recepcí
- Kartovým vstupním systémem
- Reprezentativní recepcí 24/7
- Bezpečnostním kamerovým systémem

V nedaleké vzdálenosti od areálu se pak nachází obchodní centrum Galerie Butovice, které nabízí další obchody, služby a restaurace. V dostupné vzdálenosti 3 stanic jízdy metrem se pak lze dostat do oblasti smíchovského Anděla, kde se nachází jedno z nejúspěšnějších pražských obchodních center Nový Smíchov, včetně dvou kino multiplexů a nepřeberné řady restauračních zařízení a ubytovacích kapacit.

Projekt leží na velmi dynamicky se rozvíjejícím území Prahy 5 - Jinonice, na hranici širšího centra Prahy, v sousedství městských čtvrtí Anděl, Radlice a Butovice. Tyto městské části se staly v posledních letech vyhledávanými místy pro úspěšné firmy a nabízí plně fungující zázemí a vybavenost. Území je díky své poloze v širším centru Prahy výborně dostupné všemi dopravními prostředky a kromě automobilové dopravy lze pohodlně využít spojení metra, autobusových a vlakových spojů. Mezinárodní Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy autem.

Pro bližší informace či případný zájem o prohlídku neváhejte kontaktovat naši společnost.

Mapa

Nabídky

KAREL BARTEK

Telefon:+420 770 189 189
Email:karel.bartek@luxent.cz
Odběr novinek