Your search results

Reference pražské realitní kanceláře Luxent

Naše developerská společnost Omikron Group a.s. se společností Luxent navázala spolupráci za účelem zprostředkování pronájmu skladových a obchodních jednotek v současné době na projektech Komerční park Dobřejovice, Komerční park Jesenice a Komerční park Rudná. Spolupráci jsme navázali koncem roku 2017 a během této krátké doby se jim podařilo zrealizovat pronájem skladového prostoru 610 m2 v Komerčním parku Dobřejovice a přivézt nám tak dlouhodobého stabilního nájemce. Dále aktivně pokračují ve zprostředkování pronájmu dalších volných ploch v tomto projektu. V srpnu 2018 předáme Luxentu ke zprostředkování další 2 projekty: Komerční Park Nehvizdy a Komerční park Dobřejovice II, celkem na 8 500 m2 ploch. Navážeme tak na úspěšnou spolupráci a budeme se těšit na další realizované obchody a pronajaté prostory.

Jednatel spol. Omikron Group a.s.

Společnost Luxent mohu doporučit zejména pro profesionalitu, se kterou pronájmům kancelářských prostor přistupují. Luxent je odborníkem, který se v této problematice skutečně vyzná, naše komunikace byla vždy příjemná a absolutně bezproblémová. Těším se na další spolupráci.

Leasing/Asset manager spol. Portland Trust s.r.o.

Dovolte, abych poděkovala Vaší realitní kanceláři Luxent, s.r.o., za aktivitu, kterou jste vyvinuli v získávání nájemců pro náš objekt Betlémský palác a tedy i pro naši společnost Betlémský palác, a.s. Oceňuji, že za poslední půlrok přivedla Vaše společnost několik zájemců, z nichž se třemi se skutečně podařilo uzavřít smlouvy na pronájem nebytových prostor. Oceňuji schopnosti, důslednost a přístup, který přispěl k dohodám a tedy i k podpisu příslušných smluv. Těším se na další spolupráci.

Manažerka objektu Betlémský Palác

Realitní kancelář Luxent jsme si nevybrali náhodně. Jejich vystupování, coby zprostředkovatele pronájmů komerčních prostor je ve všech ohledech velice profesionální, slušné a korektní. Zájemci jsou dopředu prověření, takže šetří náš čas a RK Luxent tedy vřele doporučujeme.

Manažer spol. Anji s.r.o.

Realizovali jsme

Pronájem kanceláře, 84 m², Praha 3 - Žižkov

PRONAJATO
Zvýšené přízemí
84 m2
velikost