Your search results

Reference pražské realitní kanceláře Luxent

Naše developerská společnost Omikron Group a.s. se společností Luxent navázala spolupráci za účelem zprostředkování pronájmu skladových a obchodních jednotek v současné době na projektech Komerční park Dobřejovice, Komerční park Jesenice a Komerční park Rudná. Spolupráci jsme navázali koncem roku 2017 a během této krátké doby se panu Strohmaierovi podařilo zrealizovat pronájem skladového prostoru 610 m2 v Komerčním parku Dobřejovice a přivézt nám tak dlouhodobého stabilního nájemce. Dále pan Strohmaier aktivně pokračuje ve zprostředkování pronájmu dalších volných ploch v tomto projektu. V srpnu 2018 předáme panu Strohmaierovi ke zprostředkování další 2 projekty: Komerční Park Nehvizdy a Komerční park Dobřejovice II, celkem na 8 500 m2 ploch. Navážeme tak na úspěšnou spolupráci s panem Strohmaierem a budeme se těšit na další realizované obchody a pronajaté prostory.

Jednatel spol. Omikron Group a.s.

Společnost Luxent mohu doporučit zejména pro profesionalitu, se kterou pronájmům kancelářských prostor přistupují. Marek Strohmaier je odborníkem, který se v této problematice skutečně vyzná, naše komunikace byla vždy příjemná a absolutně bezproblémová. Těším se na další spolupráci s ním a jeho kolegy.

Leasing/Asset manager spol. Portland Trust s.r.o.

Dovolte, abych poděkovala Vaší realitní kanceláři Luxent, s.r.o., za aktivitu, kterou jste vyvinuli v získávání nájemců pro náš objekt Betlémský palác a tedy i pro naši společnost Betlémský palác, a.s. Oceňuji, že za poslední půlrok přivedla Vaše společnost, jmenovitě pan Marek Strohmaier, několik zájemců, z nichž se třemi se skutečně podařilo uzavřít smlouvy na pronájem nebytových prostor. Oceňuji rovněž schopnosti a důslednost pana Strohmaiera, který svým přístupem velmi přispěl k dohodám a tedy i k podpisu příslušných smluv. Těším se na další spolupráci.

Manažerka objektu Betlémský Palác

Realitní kancelář Luxent jsme si nevybrali náhodně. S jejich makléřem, panem Markem Strohmaierem máme letité dobré zkušenosti. Jeho vystupování, coby zprostředkovatele pronájmu komerčních prostor je ve všech ohledech velice profesionální, slušné a korektní. Zájemci jsou dopředu prověření, takže šetří náš čas a RK Luxent tedy vřele doporučujeme.

Manažer spol. Anji s.r.o.

Realizovali jsme

Pronájem kanceláře, 84 m², Praha 3 - Žižkov

PRONAJATO
Zvýšené přízemí
84 m2
velikost